Lektor/ka se zaměřením na vnitřní lékařství

Děkan Lékařské fakulty Ostravské univerzity vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa

• lektor/ka se zaměřením na vnitřní lékařství

Předpokládaný nástup:

• březen 2024 nebo dle dohody

Předpokládaný úvazek: 2 místa x úvazek 10%; 2 místa x úvazek 7,5%; 1 místo x úvazek 5%

Kvalifikační a další předpoklady:

• VŠ vzdělání lékařského směru;
  • min. 5 let praxe;
  • pedagogická zkušenost výhodou;
  • předpoklady k vědeckovýzkumné a publikační činnosti;
  • znalost anglického jazyka - B2;

Jazyk, ve kterém bude výběrové řízení vedeno: český

Popis pracovního místa:

Lektor/ka se podílí na výuce v bakalářských a magisterských studijních programech (včetně oponování a vedení závěrečných prací). Může se podílet na tvůrčí činnosti (umělecká činnost, výzkum, vývoj, inovace).

Přihlášky, doložené doklady o dosažené kvalifikaci, vyplněným souhlasem se zpracováním osobních údajů (ke stažení na www.osu.cz), strukturovaným profesním životopisem a přehledem publikační činnosti, zasílejte do 2. 3. 2024 na adresu personálního oddělení Lékařské fakulty Ostravské univerzity, Syllabova 19, 703 00 Ostrava 3 nebo na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo na neobsazení pracovní pozice nebo zrušení výběrového řízení.