Konzultant/ka pro výzkum a inovace

Náplň práce:

Oddělení strategických studií Technologického centra Praha je předním národním výzkumným pracovištěm a think-tankem pro výzkumnou a inovační politiku. Naším posláním je přispět ke zvýšení kvality strategického rozhodování ve výzkumu, vývoji a inovacích na národní, regionální i evropské úrovni.

Jaká bude vaše role?

  • Rozšíření našeho týmu konzultantů se zodpovědností za realizaci projektů zaměřených na podporu přípravy a implementace strategií ve výzkumu, vývoji, inovacích pro národní i mezinárodní klienty především z veřejného sektoru
  • Práce s kvantitativními a kvalitativními daty (z workshopů, rozhovorů či empirických výzkumů) a jejich interpretace
  • Metodické plánování a vedení expertních workshopů a fokusních skupin
  • Podpora klíčových klientů a rozšiřování partnerských sítí
  • Tvorba analytických podkladů, včetně prezentace jejich obsahu pro klienty
  • Podpora nových procesů a produktů v souladu s požadavky klientů a aktivní role při jejich vnitřní implementaci
  • Spolupráce se zahraničními organizacemi na projektech pro mezinárodní organizace (Evropskou komisi, Evropský parlament, OECD aj.)

Požadujeme:

  • Ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru přírodních, technických, společenských či humanitních věd
  • Schopnost týmové koncepční práce s praktickým zaměřením na dosažení výsledku a smyslem pro odpovědnost
  • Schopnost samostatného převzetí řízení projektů
  • Analytické dovednosti a systémové myšlení pro pochopení klientských potřeb a formulování jejich praktických řešení
  • Verbální a písemné dovednosti pro efektivní komunikaci s různými klienty
  • Plynulou znalost angličtiny

Nabízíme:

Je pro nás důležité vytvářet prostředí, kde budete moci růst a rozvíjet nové schopnosti. Budeme vás podporovat v získávání nových dovedností a umožníme vám přístup k nástrojům pro rozšiřování vašich znalostí.

  • Zajímavé projekty, různorodé úkoly a příležitost spolupracovat s významnými odborníky z oblasti výzkumu, vývoje a inovací
  • Práci v multioborovém týmu, který si bude vážit vaší práce na společných projektech
  • Osobní zodpovědnost s dostatkem prostoru pro vlastní nápady
  • Moderní technické vybavení
  • Flexibilní pracovní dobu a hybridní práci z domova nebo v kanceláři
  • Možnost externího i interního školení a osobního rozvoje
  • Motivační nastavení mzdového ohodnocení

Jaké jsou naše hodnoty?

  • ODBORNOST – naše výstupy jsou zpracovávány ve vysoké odborné kvalitě, průběžně se vzděláváme v nových metodách a postupech a získáváme zkušenosti a nadhled prostřednictvím mezinárodní spolupráce.
  • NEZÁVISLOST – naše služby a podklady pro strategické rozhodování jsou postaveny na podložených datech a ověřených informacích.
  • OTEVŘENOST – metody a postupy používané při zpracování našich podkladů pro strategické rozhodování jsou transparentní, v odborných diskusích klademe důraz na respekt k jiným postojům a názorům.

Zaujala vás práce v našem týmu?