odborná asistentka / odborný asistent na Katedře didaktiky fyziky v oboru psychologie

V souladu s Řádem výběrového řízení Univerzity Karlovy vypisuje děkan Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy výběrové řízení na obsazení pracovního nebo funkčního místa s termínem podání přihlášek 15.9.2024

Jedná se o zkrácený úvazek (0,2) na fakultě připravující učitele, který kombinuje výukovou a výzkumnou činnost. Nástupní hrubá měsíční mzda je 46 000 Kč (na plný úvazek).

Pokyny pro podávání přihlášek

Přihlášku a požadované doklady v digitální formě zasílejte na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. V předmětu zprávy je třeba uvést kód pracovního místa, na které je přihláška podávána.

Jsou-li požadovány doporučující dopisy, uchazeč zajistí, aby byly zaslány v požadovaném počtu na tutéž e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.; i v tomto případě musí být v předmětu e-mailové zprávy uveden kód pracovního místa.

Kvalifikace

  • Dosažení stupně Ph.D. (nebo ekvivalentu) v oboru psychologie, hluboká znalost kontextu práce se žáky se speciálními vzdělávacími potřebami na 2. stupni ZŠ a na SŠ, hluboký vhled do aktuální situace související se zhoršujícím se duševním zdravím žáků, praktické zkušenosti s takovými žáky, praktický výcvik v oblasti přímé práce se žáky (krizová intervence, výcvik koučů a školních psychologů aj.). Požadujeme schopnost kombinovat jak výzkumné, tak pedagogické aktivity – přednášky, cvičení a vedení bakalářských a diplomových prací. Pro tuto pozici je nutná plynulá znalost českého jazyka.

Expertíza

  • psychologie, žáci se speciálními potřebami

Požadované dokumenty

  • odborný strukturovaný životopis
  • doklady o dosaženém vzdělání, vědecko-pedagogických titulech a vědeckých hodnostech
  • přehled vědecké a publikační činnosti
  • přehled pedagogické činnosti

Kód pracovního místa: 202409-AP2-MFF-KDF-045
Zveřejněno: 2024-06-24
Nástup dle dohody: Ano
Počet hodin týdně: 8
Doba trvání: 3 roky
Mzdová třída: AP2
Smlouva na dobu neurčitou: Ne

Kontakt

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.