Projektový manažer/ka

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Fakulta rybářství a ochrany vod

přijme pracovníka na pozici

Náplň práce:

  • Zajišťování úkolů spojených s řešením národních a mezinárodních projektů/grantů;

  • Administrativní podpora řešitele projektu – příprava podkladů pro finanční a technické řízení projektu;

  • Zajištění komplexního procesu administrace dotace – zpracování monitorovacích zpráv, žádostí o platbu, vypořádání připomínkovacích řízení, změn projektu, přehledů, řešení nesrovnalostí, zajištění publicity, vedení dokumentace a evidence projektů apod.;

  • Plánování čerpání rozpočtu v souladu s aktivitami projektu – monitoring čerpání rozpočtu projektu a jeho aktualizace, koordinace zpracování účetních dokladů v souladu s požadavky na projekt apod.;

  • Kompletace účetních dokladů (objednávky, faktury…) ke svěřeným projektům, kontrola správnosti a časové posloupnosti;

  • Další činnosti související s realizací tuzemských a mezinárodních projektů.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomického směru výhodou);

  • Aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem (min. úroveň B1);

  • Organizační schopnosti, koncepční a analytické myšlení, schopnost týmové spolupráce

  • Spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, aktivní přístup k řešení problémů a vysokou flexibilitu;

  • Velmi dobrou znalost práce na PC, MS Office;

  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič/ka;

  • Trestní bezúhonnost.

Nabízíme:

  • Příjemné pracovní prostředí v mezinárodním kolektivu a nově zrekonstruovaných prostorách fakulty;

  • Možnost osobního i profesního rozvoje (jazykové a zaměstnanecké kurzy);

  • Další zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití).

Uvažovaný nástup: listopad 2020 Pracovní úvazek: 1,0 Mzda: 22 500 – 29 000 Kč měsíčně (dle Mzdového předpisu JU), po zapracování možnost osobního ohodnocení

Místo výkonu práce: Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Fakulta rybářství a ochrany vod, Mezinárodní environmentální vzdělávací, poradenské a informační středisko (MEVPIS), Na Valše 207, 389 01 Vodňany

Více informací na http://www.frov.jcu.cz/cs/home-button/uredni-deska/volna-pracovni-mista