Laboratorní technik

Loschmidtovy laboratoře nabízí pracovní pozici odborného laboratorního technika pro molekulární biologii a biochemii v laboratořích Univerzitního kampusu Bohunice, Masarykovy univerzity v Brně. Výzkum skupiny je zaměřen na proteinové inženýrství s cílem pochopit strukturu a funkci enzymů a konstruovat biokatalyzátory pro syntetickou biologii a molekulární biotechnologie.

NABÍZÍME:

• Zajímavou práci s DNA, proteiny a bakteriálními buňkami
  • Příjemný kolektiv zaměřený na týmovou spolupráci
  • Práci v moderních laboratořích se špičkovým vybavením
  • Vzdělávání a osobní rozvoj formou kurzů a školení
  • Možnost získání praxe v soukromém sektoru (BioVendor nebo Enantis)
  • Finanční ohodnocení v závislosti na dosažených výsledcích
  • Zaměstnanecké výhody a podpora volnočasových aktivit

PROFIL UCHAZEČE:

• Vysokoškolské vzdělání (Bc., Mgr., Ing.) v oboru molekulární biologie, genetiky, biochemie nebo biotechnologie
  • Výhodou je zkušenost práce s produkcí a purifikací proteinů a jejich komplexů
  • Laboratorní a technická zručnost, analytické myšlení, motivace učit se nové techniky
  • Pracovitost, pečlivost, spolehlivost, organizační schopnosti, týmová spolupráce
  • Aktivní přístup k řešení problémů, zájem o další vzdělávání
  • Uživatelská znalost práce na počítači a základní znalost anglického jazyka

PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ:

• Zájemci zašlou profesní životopis a motivační dopis Šárce Nevolové (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
  • Vybraní kandidáti budou pozváni na osobní pohovor, termín nástupu dle dohody