Lektor/lektorka, asistent/asistentka, popř. odborný asistent/asistentka

Rektor Masarykovy univerzity vypisuje výběrové řízení pro Centrum jazykového vzdělávání MU na místo lektora/lektorky, asistenta/asistentky, popř. odborného asistenta/asistentky pro výuku angličtiny, případně v kombinaci s dalším jazykem. Centrum jazykového vzdělávání Masarykovy univerzity hledá posilu do svého týmu. Pokud Vás zajímá práce v dynamickém mezinárodním prostředí, pak hledáme právě Vás.   Předpoklady pro účast ve výběrovém řízení:
  • vysokoškolské vzdělání
  • předpoklady pro koncepční a týmovou práci, výuku akademického/odborného jazyka a práci na projektech
  • pedagogická praxe výhodou
  • systematičnost, příjemné vystupování
  • práci na hlavní pracovní poměr
  • zázemí významné vzdělávací instituce
  • zaměstnanecké benefity – stravenky, 40 dnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na očkování
  • možnost dalšího vzdělávání
  • přátelský kolektiv
Pokračování na zdrojové stránce: https://www.muni.cz/o-univerzite/kariera-na-mu/volna-mista/43349