Asistent/ka pro Seminář čínských studií (Mgr. v oboru zaměřeném na čínská studia nebo oboru religionistika)

Děkan Filozofické fakulty MU vypisuje výběrové řízení na pozici asistent/ka      (úvazek 0,5)   Co od Vás očekáváme:
  • Mgr. v oboru zaměřeném na čínská studia nebo oboru religionistika
  • pokud je Mgr. v oboru religionistika pak zároveň nejméně Bc. v oboru s intenzivní výukou čínského jazyka (sinologie, kulturní studia Číny, čínská filologie, čínská studia)
  • zahájené doktorské studium v oboru zaměřeném na čínská studia nebo v oboru religionistika
  • badatelské zaměření na studium náboženství v čínských společnostech
  • zkušenost s výukou na vysoké škole
  • zkušenost s výzkumem zaměřeným na studium náboženství v Číně nebo na Taiwanu, který je založen na práci s původními čínskými prameny
  • zkušenost s realizací terénního výzkumu v Číně nebo na Taiwanu
  • rodilý mluvčí českého nebo slovenského jazyka
Pokračování na zdrojové stránce: https://www.muni.cz/o-univerzite/kariera-na-mu/volna-mista/43470