Laborantka v oboru bakteriologie

CEITEC Veterinární a farmaceutická univerzita Brno přijme laborantku do výzkumné skupiny Molekulární mikrobiologie na Ústav infekčních chorob a mikrobiologie, Fakulta veterinárního lékařství VFU Brno. Nástup: od 1. 1. 2019, případně později. Přihlášku do výběrového řízení, jejíž součástí je profesní životopis a doklad o dosaženém vzdělání zasílejte výhradně na e-mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nejpozději do 28. prosince 2018.

Požadavky

• SŠ vzdělání laboratorního zaměření, případně VŠ vzdělání přírodovědného směru
  • uživatelská znalost práce s MS Office
  • pečlivost, smysl pro pořádek, zodpovědnost, samostatnost, komunikační a organizační schopnosti