Vedoucí Katedry organické a bioorganické chemie

Univerzita Karlova, Farmaceutická fakulta v Hradci Králové zastoupená děkanem fakulty, vypisuje výběrové řízení dle Zákona o vysokých školách na obsazení místa: Vedoucí Katedry organické a bioorganické chemie Požadavky:
  • VŠ vzdělání,
  • ukončené (příp. probíhající) habilitační nebo jmenovací řízení (doc./prof.),
  • 8 let praxe v oboru,
  • aktivní publikační a pedagogická činnost,
  • zkušenosti s řízením kolektivu,
  • zkušenosti s organizací výuky a vedením výzkumných projektů,
  • organizační a manažerské schopnosti,
  • aktivní znalost anglického jazyka, mezinárodní zkušenosti z pobytu na zahraničním pracovišti.
  • práci v prestižní vzdělávací a vědecké instituci Univerzity Karlovy,
  • 8 týdnů dovolené za rok,
  • příspěvek na stravování,
  • FAFÍK – dětská skupina (možnost využít služby dětské skupiny pro děti zaměstnanců fakulty),
  • ČSOB motivační program (balíček nadstandardních výhod pro všechny zaměstnance),
  • benefity UK (slevy a výhody pro zaměstnance UK u externích subjektů).
Písemné přihlášky s podrobným životopisem, přehledem praxe, notářsky ověřenou kopií VŠ diplomu, příp. dokladu o získané vědecké a vědeckopedagogické hodnosti a souhlasu k nakládání s osobními údaji přijímá Univerzita Karlova, Farmaceutická fakulta, Ing. Lenka Vlčková – tajemnice fakulty, Akademika Heyrovského 1203, 500 05 Hradec Králové do 11. 1. 2019. Obálku označte slovy: „VŘ – vedoucí KOBCH“. Vybraní kandidáti budou pozváni k pohovoru. Předpokládaný nástup: dohodou.