Ošetřovatel/ka laboratorních zvířat

Výběrové řízení

Univerzita Karlova, Farmaceutická fakulta v Hradci Králové, zastoupená děkanem fakulty, vypisuje výběrové řízení na obsazení místa

Ošetřovatel/ka laboratorních zvířat

Požadavky:
  • ideálně SŠ vzdělání biologického zaměření (není podmínkou),
  • bezúhonnost, svědomitost, pracovitost,
  • podmínkou předchozí zkušenost s chovem hlodavců (potkan, myš) minimálně 10 let
  • výhodou znalost zákona 246/1992 Sb. (přijatý uchazeč bude odeslán na školení).
Náplň práce:
  • ošetřování laboratorních zvířat
  • pomoc VŠ pracovníkům při manipulaci se zvířaty, krmení zvířat speciální dietou a experimentální aplikace studovaných látek
  • čištění a mytí chovného zařízení
  • úklid chovných prostor včetně likvidace odpadů
  • poloviční pracovní úvazek
  • nadstandartní platové podmínky
  • práci v prestižní vzdělávací a vědecké instituci Univerzity Karlovy,
  • pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení po dobu trvání projektu (5 let),
  • pracovní doba v dopoledních hodinách / služby o víkendech
  • 5 týdnů dovolené za rok
  • příspěvek na stravování
Místo výkonu práce: Hradec Králové Předpokládaný nástup: leden 2019 příp. dohodou Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru. Úvazek bude realizován z projektu H2020-SC1-BHC-2018-2020 - EDCMET - Metabolic effects of Endocrine Disrupting Chemicals: novel testing METhods and adverse outcome pathways Kontaktní pracovník: PharmDr. Ivan Vokřál Tel.: 495 067 353, 733 690 764 e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Strukturovaný životopis, a případný souhlas k nakládání s poskytnutými osobními údaji zasílejte poštou nebo doručte osobně do 11. 1. 2019 na adresu: Univerzita Karlova, Farmaceutická fakulta v Hradci Králové, Ing. Lenka Vlčková – tajemnice, Akademika Heyrovského 1203, 500 05 Hradec Králové. Obálku označte slovy: „Ošetřovatel/ka laboratorních zvířat“. Souhlas k nakládání s poskytnutými osobními údaji naleznete na www.faf.cuni.cz – úřední deska.