Pracovník výzkumu nebo pracovník vědy a výzkumu do Oddělení přípravy a analýzy nanostruktur

ENGLISH VERSION available

Ředitel Ústavu pro Nanomateriály, pokročilé technologie a inovace, Technické univerzity v Liberci vypisuje výběrové řízení na místo:

8210 – PRACOVNÍK VÝZKUMU NEBO PRACOVNÍK VĚDY A VÝZKUMU DO ODDĚLENÍ PŘÍPRAVY A ANALÝZY NANOSTRUKTUR

Charakteristika:
  • Vědecko-výzkumný pracovník do Oddělení přípravy a analýzy nanostruktur
Požadované dovednosti:
  • Zkušenosti s programováním (např. Matlab, Python, C++, Java)
  • Zkušenosti s návrhem hardwarové logiky pomocí jazyka Verilog
  • Zkušenosti s modelováním v softwaru jako je např. COMSOL Multiphysics
  • Zkušenosti s přípravou a zpracováním polymerních roztoků a nanovláken
  • Zkušenosti s digitálním zpracováním obrazu a schopnost rozvíjet vlastní kódování (např. Matlab, ... atd.)
  • Schopnost vytvářet vlastní algoritmy a software pro analýzu dat
  • Zveřejněné publikace citované v nejméně jednomu časopise s impaktovým faktorem vyšším než 2
  • Smysl pro odpovědnost a schopnost pracovat v týmu
  • Komunikační dovednosti (ústní a písemné) a schopnost prezentace vědeckých výsledků
Požadované vzdělání a praxe:
  • Dosažené vzdělání (Ing. nebo vyšší) v elektrotechnice, materiálech, strojírenství nebo podobné
  • Znalost anglického jazyka slovem i písmem,
  • Znalost dalšího cizího jazyka výhodou
Pracovní poměr:
  • Minimálně 40% pracovní úvazek, případně dle dohody
  • pracovní smlouva bude uzavřena na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení v návaznosti na realizaci projektu a vnitřní předpisy TUL
Termín nástupu:
  • Únor 2019, případně dle dohody
Mzdové zařazení:
  • Mzda C1 ( R1 ) nebo C2 ( R2 ) dle Vnitřního mzdového předpisu TUL v návaznosti na pozici a odbornou praxi
  • možnost přiznání osobního příplatku po zkušební době v návaznosti na hodnocení pracovního výkonu
Pracovní podmínky a mzdové zařazení se řídí Pracovním řádem, Vnitřním mzdovým předpisem Technické univerzity v Liberci, zákoníkem práce a Řádem výběrového řízení pro obsazování míst akademických pracovníků a dalších zaměstnanců Technické univerzity v Liberci. Nabízíme:
  • zajímavá, různorodá a zodpovědná práce
  • 5,6 týdne dovolené (28 dnů)
  • pružná pracovní doba
  • závodní stravování
  • univerzitní mateřská školka
  • dětský koutek pro děti batolecího věku
  • možnost ubytování v zaměstnanecké ubytovně
  • příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • jazykové kurzy ve Vnitřní jazykové škole
K přihlášce do výběrového řízení musí být přiloženy tyto listinné dokumenty: a) stručný životopis b) stručná charakteristika dosavadní odborné činnosti c) doklady o ukončeném vzdělání, příp. doklady o odborné způsobilosti a členství v odborných společnostech Výběrové řízení proběhne v prvním kole posouzením doručených listinných dokumentů, v případě konání druhého kola, osobním pohovorem s vybranými uchazeči. O výsledku budou všichni uchazeči informováni nejpozději do 30 dnů od ukončení výběrového řízení. Přihlášku do výběrového řízení včetně výše uvedených dokumentů doručte nejpozději do 13.01.2019 e-mailem nebo poštou na níže uvedené adresy: Technická univerzita v Liberci Personální oddělení Studentská 2 461 17 Liberec 1 Kontaktní osoba: Mgr. Jitka Havlíková, Personální oddělení e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.