Asistent/ka v oboru Chemické a energetické zpracování paliv / Chemie a technologie paliv a prostředí (2 pozice)

Děkan Fakulty technologie ochrany prostředí Vysoké školy chemicko-technologické v Praze vypisuje výběrové řízení na obsazení následující pozice na Fakultě technologie ochrany prostředí:

• 2x ASISTENT/KA v oboru Chemické a energetické zpracování paliv / Chemie a technologie paliv a prostředí, na Ústav technologie ropy a alternativních paliv (2x úvazek 1,0)

Požadavky: Ukončené VŠ vzdělání v oboru Chemické a energetické zpracování paliv / Chemie a technologie paliv a prostředí, zkušenost s výzkumem v oblasti technologie ropy a alternativních paliv, aktivní znalost angličtiny, případně i dalších cizích jazyků, odpovídající publikační aktivita v dané oblasti, praxe v oboru vítána. Předpokládaný nástup: 1. 3. 2019 Přihlášky: Přihlášky společně s životopisem, přehledem dosavadní pedagogické a vědecké činnosti včetně přehledu publikační činnosti a ověřenými doklady o nabytí akademických a akademicko-vědeckých titulů doručte nejpozději do 18. 2. 2019  na adresu: VŠCHT Praha, Personální odbor, Technická 3, 166 28  Praha 6 - Dejvice.