Akademický pracovník / Akademická pracovnice pro oblast ekonomie zdravotnictví

Děkanka Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na pozici akademický pracovník / akademická pracovnice se zaměřením na oblast ekonomie zdravotnictví pro Katedru evropské ekonomické integrace a hospodářské politiky Institutu ekonomických studií Fakulty sociální věd Univerzity Karlovy.   Požadujeme:
  • vysokoškolské vzdělání s titulem Ph.D. v oboru ekonomie či financí na univerzitě, která je v mezinárodních oborových žebříčcích srovnatelná či výše postavená než Univerzita Karlova
  • minimálně tříletá zkušenost ze zahraničí v rámci Ph.D. či v rámci navazující akademické či výzkumné pozice
  • za poslední tři roky minimálně 2 články v oboru ekonomie zdravotnictví publikované či přijaté k publikaci v časopisech indexovaných ve Web of Science
  • excelentní úroveň znalosti angličtiny slovem i písmem
  Náplň práce:
  • výuka a výzkum v oblasti ekonomie zdravotnictví
  • pracovní úvazek ve výši 0,5 (tj. 20 hodin týdně) na dobu tří let
  • předpokládaný nástup mezi 1. 3. 2019 a 1. 4. 2019
  Písemná přihláška musí obsahovat:
  • akademický životopis včetně kompletního přehledu publikační činnosti
  • minimálně jedno akademické doporučení
  • sken ověřené kopie Ph.D. diplomu
  Zájemci mohou své přihlášky posílat do 22. 2. 2019 na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo do podatelny FSV na adrese Fakulta sociálních věd Univerzita Karlova, personální oddělení, Smetanovo nábřeží 6, Praha 1, PSČ 110 01, a to s označením „AP ekonomie zdravotnictví“.   Případné dotazy lze směřovat na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..