Akademický pracovník / Akademická pracovnice pro oblast ekonomie zdravotnictví

Děkanka Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na pozici akademický pracovník / akademická pracovnice se zaměřením na oblast ekonomie zdravotnictví pro Katedru evropské ekonomické integrace a hospodářské politiky Institutu ekonomických studií Fakulty sociální věd Univerzity Karlovy.   Požadujeme:
  • vysokoškolské vzdělání s titulem Ph.D. v oboru ekonomie či financí na univerzitě, která je v mezinárodních oborových žebříčcích srovnatelná či výše postavená než Univerzita Karlova
  • minimálně tříletá zkušenost ze zahraničí v rámci Ph.D. či v rámci navazující akademické či výzkumné pozice
  • za poslední tři roky minimálně 2 články v oboru ekonomie zdravotnictví publikované či přijaté k publikaci v časopisech indexovaných ve Web of Science
  • excelentní úroveň znalosti angličtiny slovem i písmem
  Náplň práce:
  • výuka a výzkum v oblasti ekonomie zdravotnictví
  Nabízíme:
  • pracovní úvazek ve výši 0,5 (tj. 20 hodin týdně) na dobu tří let
  • předpokládaný nástup mezi 1. 3. 2019 a 1. 4. 2019
  Písemná přihláška musí obsahovat:
  • akademický životopis včetně kompletního přehledu publikační činnosti
  • minimálně jedno akademické doporučení
  • sken ověřené kopie Ph.D. diplomu