Vedoucí Katedry mediálních studií Institutu komunikačních studií a žurnalistiky

Děkanka Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na pozici vedoucí/vedoucího Katedry mediálních studií Institutu komunikačních studií a žurnalistiky Fakulty sociální věd Univerzity Karlovy.   Požadujeme:
  • vysokoškolské vzdělání s titulem Ph.D. (či ekvivalentním)
  • orientace a minimálně pětiletá pedagogická a vědecká praxe v oboru mediálních studií nebo oboru příbuzném, odpovídající publikační a tvůrčí činnost, zkušenost s grantovými žádostmi
  • aktivní znalost angličtiny nebo jiného světového jazyka slovem i písmem a schopnost přednášet v daném jazyce
  • zkušenost s vedením pracovního kolektivu
  Náplň práce:
  • řízení pracovního kolektivu katedry
  • řízení administrativní agendy katedry
  • organizace výuky oboru mediální studia v bakalářském a magisterském studiu
  • vlastní vědecko-výzkumná činnost
  • vedení přednášek a seminářů
  • působení v komisích, vedení studentů a posuzování studentských prací
  • pracovní úvazek ve výši 1,0 (tj. 40 hodin týdně)
  • předpokládaný nástup 1. 4. 2019
  Písemná přihláška musí obsahovat:
  • akademický životopis včetně přehledu publikační činnosti
  • ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
  • koncepci rozvoje Katedry mediálních studií pro období 2019–2023, jejíž součástí bude především koncepce pedagogické a výzkumné činnosti a výhled rozvoje v personální oblasti
  Zájemci mohou své přihlášky posílat do 28. 2. 2019 na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo do podatelny FSV na adrese Fakulta sociálních věd Univerzita Karlova, personální oddělení, Smetanovo nábřeží 6, Praha 1, PSČ 110 01, a to s označením „Vedoucí Katedry mediálních studií IKSŽ“.