Technik / technička – zajištění provozu laboratoře, pořizování dat, technické zajištění experimentů – výroba komponent, sestavování systémů, 3D tisk, ...

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Fakulta rybářství a ochrany vod

přijme pracovníka na pozici

TECHNIK/TECHNIČKA

Náplň práce:

  • Technické zajištění fungování laboratoře;

  • Pořizování dat pomocí světelných mikroskopů;

  • Příprava, obsluha a pořizování dat pomocí kamerových systémů a fotoaparátů;

  • Technické zajištění experimentů – výroba komponent, sestavování systémů, 3D tisk;

  • Management experimentálních dat a metadat při využití softwaru laboratoře;

  • Tvorba dokumentace;

  • Spolupráce na publikační činnosti;

  • Podílení se na dlouhodobém záměru laboratoře;

  • Technické zajištění pro projekty letních škol;

  • Technická podpora výuky.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání (technický obor výhodou);

  • Aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem (min. na úrovni B2);

  • Systematičnost, schopnost samostatné i týmové práce, zodpovědnost, pečlivost, ochota učit se novým věcem;

  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič/ka;

  • Velmi dobrou znalost práce na PC, MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook);

  • Trestní bezúhonnost.

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v mezinárodním kolektivu;

  • Práce na zajímavých výzkumných projektech ve zkušeném a motivovaném kolektivu;

  • Možnost osobního i profesního rozvoje (jazykové a zaměstnanecké kurzy);

  • Další zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití).

Uvažovaný nástup: březen 2019 Pracovní úvazek: 1,0

Pracovní doba: pružná

Nástupní hrubá mzda: 18 000 – 25 000 Kč měsíčně

Místo výkonu práce: FROV JU, Ústav komplexních systémů, Zámek 136, 373 33 Nové Hrady

Více informací na http://www.frov.jcu.cz/cs/home-button/uredni-deska/volna-pracovni-mista