Ředitel/ka Ústavu akvakultury a ochrany vod (ÚAOV)

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Fakulta rybářství a ochrany vod

přijme pracovníka na pozici

ŘeDITEL/KA ÚSTAVU AKVAKULTURY A OCHRANY VOD (ÚAOV)

Náplň práce:

  • Zodpovídá za koordinaci a naplnění vědeckopedagogického poslání ústavu a definovaných výzkumných záměrů a cílů;

  • Odpovídá za finanční rozpočet ústavu, nastavuje pravidla ekonomického řízení ústavu;

  • Řídí lidské zdroje skrze vedoucí laboratoří ÚAOV, vč. pravidelného controllingu a reportingu;

  • Podílí se na přípravě strategických plánů, zpráv, rozborů, statistik a podnikatelských záměrů za ÚAOV;

  • Předkládá záměry rozvoje ústavu ve sféře odborné a materiálně technické;

  • Dohlíží nad naplňováním rozhodnutí děkana a uplatňování obecně platných právních norem souvisejících s ústavem;

  • Řídí technické a administrativní pracovníky ústavu a dohlíží na zajištění chodu ústavu;

  • Dohlíží na dodržování pravidel PO a BOZP;

  • Odpovídá za zajištění výuky na ústavu;

  • Plnění dalších úkolů spojených s funkcí ředitele ÚAOV.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání;

  • Znalost odborné problematiky v oblastech akvakultury a ochrany vod výhodou;

  • Znalost prostředí výzkumné organizace výhodou;

  • Zkušenost s řízením lidských zdrojů výhodou;

  • Aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem (min. na úrovni B2);

  • Organizační schopnosti, koncepční a analytické myšlení, schopnost týmové spolupráce;

  • Spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, aktivní přístup k řešení problémů a vysokou flexibilitu;

  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič/ka;

  • Velmi dobrou znalost práce na PC, MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook);

  • Trestní bezúhonnost.

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v mezinárodním kolektivu;

  • Příjemné pracovní prostředí v mladém týmu a nově zrekonstruovaných prostorách fakulty;

  • Možnost osobního i profesního rozvoje (jazykové a zaměstnanecké kurzy);

  • Možnost zajištění ubytování;

  • Další zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití).

Uvažovaný nástup: březen/duben 2019 Pracovní úvazek: 1,0 Mzda: 35 000 – 50 000 Kč měsíčně dle dosažené odbornosti (dle Mzdového předpisu JU). Místo výkonu práce: FROV JU, ÚAOV, Na Sádkách 1780, 370 05 České Budějovice

Více informací na http://www.frov.jcu.cz/cs/home-button/uredni-deska/volna-pracovni-mista