ANALYTIK (LC-MS/MS)

Tajemník Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity vypisuje výběrové řízení na obsazení místa ANALYTIK  (LC-MS/MS) pro pracoviště  Půdní chemie a toxikologie, RECETOX. Do výzkumné skupiny Půdní chemie a toxikologie hledáme nového kolegu/kolegyni pro analýzu organických látek metodou LC-MS.  Vaše práce bude součástí několika řešených výzkumných projektů zaměřených na osud pesticidů v půdním a vodním prostředí, osud veterinárních farmaceutik během biokonverze organického odpadu, analýzy z experimentů s nanoformulovanými pesticidy a chirálními pesticidy, kontrolu koncentrací v experimentech zaměřených na vlivy pesticidů a veterinárních léčiv na živé organismy a dalších. Náplní Vaší práce bude
  • Obsluha LC-MS
  • Vývoj analytických metod
  • QA/QC
  • Rutinní měření vzorků na obsah pesticidů, farmaceutik atp.
  • Komunikace výsledků s vědci v rámci výzkumné skupiny/ v rámci RECETOX
  Požadujeme
  • Min. Bc. vzdělání oboru analytické chemie či příbuzném oboru
  • Předchozí zkušenost s měřením LC-MS/MS nutnou podmínkou
  • Zkušenost s GC výhodou
  • Znalost AJ pro denní komunikaci se zahraničními kolegy
  Nabízíme
  • Motivující prostředí prestižního pracoviště s mezinárodním přesahem a spoluprací
  • Špičkové přístrojové vybavení a pracovní zázemí
  • Perspektivu růstu
Zaměstnanecké výhody: 6 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, stravenky nebo zvýhodněné stravování v Menzách MU, příspěvek na penzijní spoření, slevy v kině Scala a v univerzitních knihovnách ad. Místo práce v Univerzitním kampusu Bohunice Plný pracovní úvazek s nástupem od dubna 2019 nebo dohodou   Zaujala Vás pozice a chcete se stát členem našeho centra? Zašlete nám svůj strukturovaný životopis včetně krátkého motivačního dopisu, dokladu o ukončeném VŠ vzdělání a praxi s LC-MS. Přihlášky zasílejte na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., doc. RNDr. Jakub Hofman, Ph.D.. Uzávěrka přihlášek je 10.3. 2019. Přihlášky budou zpracovávány průběžně a vhodní uchazeči budou zváni na osobní pohovor. Děkujeme a těšíme se na Vaše reakce!