Manažer laboratoře/laboratorní technik

Náplň práce: •             Objednávky a příjem chemikálií •             Registrace chemikálií do laboratorního systému; vedení přehledu stavu chemikálií •             Rozvoz vzorků po laboratořích v rámci budovy, archivace vzorků, likvidace vzorků •             Příprava vzorků, příprava experimentů Požadavky: •             SOU/SŠ/VŠ vzdělání – výhodou chemické, potravinářské, ekologické, zaměření •             Uživatelská znalost práce na PC •             Zkušenost s prací v laboratořích / prací s buněčnými kulturami výhodou •             Manuální a technická zručnost •             Pečlivost, spolehlivost, samostatnost •             Znalost anglického jazyka na komunikační úrovni Nabízíme: •             Práci na HPP •             Osobní ohodnocení •             Možnost kariérního růstu •             5 týdnů dovolené •            Příspěvek na stravování, penzijní pojištění •            Možnosti dalšího vzdělávání (např. jazykové kurzy) •            Mobilní telefon •             Termín nástupu: dle dohody Svůj strukturovaný životopis včetně krátkého motivačního dopisu zasílejte na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..