Akademický pracovník / akademická pracovnice se zaměřením na oblast bezpečnosti a umělé inteligence

Děkanka Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa akademického pracovníka/akademické pracovnice se zaměřením na oblast bezpečnosti a umělé inteligence pro Katedru bezpečnostních studií Institutu politologických studií Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy.   Požadavky:
  • vysokoškolské vzdělání s titulem Ph.D. v oboru mezinárodních vztahů, bezpečnostních studií či příbuzné disciplíně
  • prokazatelnou schopnost interdisciplinárního výzkumu se zaměřením na strojové učení
  • excelentní úroveň znalosti angličtiny v mluvené i písemné formě
  Náplň práce:
  • výuka a výzkum v oblasti bezpečnosti a umělé inteligence
  Nabízíme:
  • pracovní úvazek ve výši 1,0 (tj. 40 hod./týden)
  • předpokládaný nástup 1. 5. 2019
  Písemná přihláška musí obsahovat:
  • akademický životopis vč. kompletního přehledu publikačních činností
  • minimálně jedno akademické doporučení
  • sken ověřené kopie Ph.D. diplomu