Akademický pracovník / akademická pracovnice se zaměřením na oblast bezpečnosti a umělé inteligence

Děkanka Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa akademického pracovníka/akademické pracovnice se zaměřením na oblast bezpečnosti a umělé inteligence pro Katedru bezpečnostních studií Institutu politologických studií Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy.   Požadavky:
  • vysokoškolské vzdělání s titulem Ph.D. v oboru mezinárodních vztahů, bezpečnostních studií či příbuzné disciplíně
  • prokazatelnou schopnost interdisciplinárního výzkumu se zaměřením na strojové učení
  • excelentní úroveň znalosti angličtiny v mluvené i písemné formě
  Náplň práce:
  • výuka a výzkum v oblasti bezpečnosti a umělé inteligence
  • pracovní úvazek ve výši 1,0 (tj. 40 hod./týden)
  • předpokládaný nástup 1. 5. 2019
  Písemná přihláška musí obsahovat:
  • akademický životopis vč. kompletního přehledu publikačních činností
  • minimálně jedno akademické doporučení
  • sken ověřené kopie Ph.D. diplomu
  Zájemci mohou své přihlášky posílat do 19. 4. 2019 na emailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo do podatelny FSV na adrese Fakulta sociálních věcí Univerzita Karlova, Personální oddělení, Smetanovo nábřeží 6, Praha 1, PSČ 110 01, a to s označením „AP se zaměřením na oblast bezpečnosti a umělé inteligence“. Případné dotazy lze směřovat na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..