Odborný pracovník/pracovnice – se zaměřením na biologii a intenzivní chov ryb

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Fakulta rybářství a ochrany vod přijme pracovníka na pozici

Odborný pracovník/Pracovnice – se zaměřením na biologii a intenzivní chov ryb

Náplň práce: • Spolupráce při vědecko-výzkumné činnosti, přípravě a řešení vědeckých projektů spojených s činností laboratoře (NAZV, pilotní projekty OP Rybářství, Eureka, Interreg, EU projekty v rámci H2020 apod.), • Odborná pomoc při intenzivním chovu ryb popřípadě jejich reprodukci v rámci experimentální rybochovné haly na pracovišti Experimentálního rybochovného pracoviště a pokusnictví s vedením veškeré provozní evidence, • Rozvoj a realizace mezinárodní spolupráce, • Odborná realizace experimentů spojených s moderními metodami intenzivního chovu, reprodukce a biologie ryb v experimentálních rybochovných zařízení, rybnících a specializovaných laboratořích včetně vyhodnocení získaných výsledků, • Obsluha a údržba laboratorního zařízení, • Odborná podpora při produkci VaV výstupů, • Evidence a matematicko-statistické zpracovávání dosažené výsledků v laboratoři, • Konzultační a poradenské služby v oblasti chovu ryb, • Účast na terénních prací spojených s chovem ryb při tuzemských a zahraničních služebních cestách, • Odborná pomoc či samostatná realizace vysokoškolské výuky včetně odborného vedení bakalářských prací, • Spolupráce při přípravě vědeckých a odborných konferencí či seminářů. Požadujeme: • VŠ vzdělání získané v rámci biologického, rybářského či zemědělského oboru; • Pracovní zkušenosti z rybářského provozu či vědecké a pedagogické pozice týkající se chovu a reprodukce ryb, • Anglický jazyk minimálně na úrovni B1 (slovem i písmem); • Znalost dalšího světového jazyka (ruský, německý, francouzský) výhodou, • Komunikativnost, samostatnost, systematičnost, zodpovědnost, pečlivost, organizační schopnosti, ochota učit se novým věcem/metodám, schopnost práce ve stresu, • Uživatelská znalost práce na PC – MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook); • Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič/ka; • Dobrý zdravotní stav. Nabízíme: • Příjemné pracovní prostředí v mezinárodním a rychle se rozvíjejícím kolektivu • Nově vybudované experimentální zázemí laboratoře • Možnost osobního i profesního rozvoje; • Další zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na kurzy AJ, univerzitní školka). Nástup: říjen 2019 Pracovní úvazek: 1,0 Nástupní hrubá mzda: 20 000 – 27 000 Kč měsíčně (dle Mzdového předpisu JU). Místo výkonu práce: FROV JU, VÚRH, Zátiší 728/II, 389 01 Vodňany Strukturované životopisy spolu s motivačním dopisem a kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte Ing. Mirce Průšové na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na adresu Fakulta rybářství a ochrany vod, děkanát FROV JU, Zátiší 728/II, 389 25 Vodňany, nejpozději do 9. 8. 2019. Více informací na http://www.frov.jcu.cz/cs/home-button/uredni-deska/volna-pracovni-mista