Referent/ka Oddělení zahraničních styků

Do našeho fakultního týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici referenta/referentky pro zajišťování agendy Oddělení zahraničních styků, které se stará o tzv. mobility (příjezdy a výjezdy studentů a akademiků). Jaká práce na Vás čeká?
  • administrativní agenda týkající se přijetí studentů v rámci programu Erasmus+ (kontrola a přijímání přihlášek a studijních plánů, zajištění ubytování, vydávání potvrzení o délce pobytu a výpisu splněných studijních povinností), vedení veškeré evidence včetně dodržování kvót definovaných bilaterálními smlouvami
  • organizace tzv. Orientation Week pro přijíždějící studenty
  • každodenní podpora zahraničních studentů při jejich pobytu
  • podílení se na organizaci dalších akcí pro studenty
  • zajištění administrativní agendy týkající se programu Erasmus+ praktických stáží pro studenty
  • účast na zahraničních univerzitních seminářích
  • pravidelná aktualizace webových stránek
  Proč se k nám hodíte právě Vy?
  • máte za sebou SŠ nebo VŠ vzdělání
  • anglický jazyk ovládáte na velmi dobré úrovni (úroveň C1, písemně i ústně, možnost doložení certifikátu o složení zkoušky vítána)
  • umíte přistupovat k řešení problémů samostatně a také aktivně
  • máte velmi dobré organizační schopnosti
  • samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost, pečlivost, důslednost a schopnost pracovat v širším časovém rozpětí pro Vás nejsou cizí
  • zvládáte uživatelskou znalost práce s PC (Microsoft, Google)
  • pokud máte praxi ve VŠ administrativě, je to výhodou, není však podmínkou
  A co nabízíme?
  • nástup od 1. června 2019
  • rozmanitou a zajímavou práci na plný úvazek v příjemném kolektivu
  • možnost dalšího vzdělávání
  • jazykový kurz v rámci oddělení
  • „13. a 14. plat“
  • možnost odborného a osobního rozvoje
  • zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, stravenky vyšší hodnoty, příspěvek na penzijní a/nebo životní připojištění, příspěvek na dopravu, školku a další)
  Jestliže Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a pošlete nám svůj životopis. Rádi se s Vámi brzy potkáme. Vaše přihlášky do výběrového řízení spolu s profesním životopisem zasílejte  na emailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na adresu Fakulta sociálních věd, Univerzita Karlova, Personální oddělení, Smetanovo nábřeží 6, Praha 1, PSČ 110 01, a to v obou případech s označením „Referent/ka Oddělení zahraničních styků“.