Laktor pro pracoviště katedra počítačů – oblast programování a softwarových systémů

Výběrové řízení Děkan Fakulty elektrotechnické ČVUT v Praze vypisuje výběrové řízení na obsazení místa akademického pracovníka – lektora pro pracoviště katedra počítačů – oblast programování a softwarových systémů ; 1 místo Kvalifikační předpoklady:
  • držitel magisterského nebo inženýrského titulu v relevantním oboru (softwarové systémy, počítačové vědy, informatika, softwarové inženýrství, aplikovaná matematika, aj.)
  • teoretická i praktická znalost a zkušenost s vývojem software v programovacích jazycích Java, C apod.
  • zájem o pedagogickou práci
  • znalost AJ
Od uchazeče se očekává aktivní vykonávání pedagogické činnosti v oblasti softwarových systémů a programování, zejména přípravu a vedením cvičení, vedení studentských prací, případně další činnostmi souvisejícími s výukou, jako je příprava výukových a zkušebních materiálů. Předpokládaný nástup dle dohody. Nabízíme:
  • Pro oblast pedagogiky nadstandartní platové podmínky v závislosti na očekávaném výkonu
  • Práce v zajímavém kolektivu mladých vědeckých a pedagogických pracovníků na věhlasné katedře ČVUT
  • Vysokou míru odpovědnosti a možnost spoluvytvářet znalostní profily budoucích absolventů