Akademický pracovník/akademická pracovnice – Garant/ka magisterského studijního programu Veřejná a sociální politika

Děkanka Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa akademického pracovníka/akademické pracovnice - Garant/ka magisterského studijního programu Veřejná a sociální politika/Public and Social Policy na Institutu sociologických studií Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy.   Požadavky:
  • odpovídající vědecká hodnost (docent/ka nebo profesor/ka)
  • minimálně pětiletá pedagogická a vědecká praxe v oboru veřejná a sociální politika či oborech blízkého/příbuzného obsahového zaměření (sociologie, politická věda, veřejná ekonomie, veřejná správa, sociální geografie, veřejné zdraví)
  • odborné aktivity včetně kvalitní publikační a grantové činnosti v oboru veřejná a sociální politika či oborech blízkých/příbuzných (viz výše)
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • zkušenost s garantováním studijního oboru či programu na VŠ vítána
  • pracovní úvazek ve výši 0,5 až 1,0 (tj. 20 až 40 hod./týden) – podle požadavků na garanta/ku vyplývajících z opatření rektora UK č. 32/2017 Standardy studijních programů UK
  • předpokládaný nástup nejpozději k 1. 9. 2019
  Písemná přihláška musí obsahovat:
  • profesní životopis vč. kompletního přehledu publikačních činností
  • doklady o dosaženém vzdělání a vědecké hodnosti
  Zájemci mohou své přihlášky posílat do 31. 5. 2019 na emailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo do podatelny FSV na adrese Fakulta sociálních věcí Univerzita Karlova, Personální oddělení, Smetanovo nábřeží 6, Praha 1, PSČ 110 01, a to s označením „Garant magisterského studia ISS“.