Docenti nebo odborní asistenti (3 pozice: Anatomie a fyziologie člověka, Fyziologie živočichů / Zoologie strunatců / Mikrobiologie a toxikologie)

Katedra biologie Přírodovědecké fakulty UHK vypisuje

výběrová řízení na pozice:
1 místo docenta nebo odborného asistenta, obor Anatomie a fyziologie člověka, Fyziologie živočichů  (úv. 1,0 nebo nižší) 1 místo docenta nebo odborného asistenta, obor Zoologie  strunatců (úv. 1,0) 1 místo docenta nebo odborného asistenta, obor Mikrobiologie a toxikologie (úv. 1,0)
Vybraný(á) uchazeč(ka) bude splňovat následující požadavky:
Vzdělání a kvalifikace:
  • Akademický titul – prof., doc. nebo Ph.D. v oboru fyziologie živočichů, antropologie, nebo příbuzném.
  • Publikační činnost v časopisech s IF a zkušenosti s řešením projektů.
  • Výuková praxe na VŠ výhodou.
  • Schopnost samostatně nebo v týmu řešit vědecké problémy.
Náplň práce:
  • Vyučované předměty v příslušném programu:
                        Fyziologie živočichů a člověka – přednášky a cvičení; Anatomie člověka, somatologie; Ekofyziologie živočichů a člověka.
  • Samostatná vědecká práce, případně zapojení do již etablovaného vědeckého týmu.
Nabízíme:
  • 8 týdnů dovolené.
  • Příspěvek na stravování.
  • Příspěvek na důchodové nebo životní připojištění, flexi pasy.
  • Podpora v osobním i odborném růstu.
  • Kvalitní zázemí s novými učebnami a laboratořemi.