Manažer laboratoře

Ředitel Středoevropského technologického institutu (CEITEC MU) vyhlašuje výběrové řízení na pozici    MANAŽER/KA LABORATOŘE   Středoevropský technologický institut - Masarykova univerzita (CEITEC MU) je samostatným vysokoškolským ústavem, který vznikl na Masarykově univerzitě jako součást vědeckého centra excelence CEITEC - Středoevropského technologického institutu. CEITEC MU tvoří klíčovou část špičkové výzkumné infrastruktury, která poskytuje špičkové vybavení a optimální podmínky pro základní, ale i aplikovaný výzkum zejména v oblasti věd o živé přírodě. Moderní budovu našeho institutu naleznete v Univerzitním kampusu Bohunice. CEITEC MU je hrdým držitelem ocenění HR Excellence in Research Award, které uděluje Evropská komise  (http://muni.ceitec.cz/en/hr-strategy-hrs4r/) Co bude Vaše náplň práce? - Péče o inventář laboratoře a doplňování zásob - Příprava objednávek spotřebního materiálu, plastu a skla - Příprava laboratorního materiálu (mytí, sterilizace, uskladnění) - Dodržování přísných bezpečnostních postupů a bezpečnostní kontroly - Komunikace s ostatními manažery laboratoří v rámci budovy A26   Jaký/á byste měl/a být? - min. bakalářské vysokoškolské vzdělání v oboru Přírodních věd - znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (nutnost každodenní komunikace s kolegy a nadřízenou v angličtině) - organizační a komunikační schopnosti, flexibilita - samostatnost, pečlivost, spolehlivost   Co nabízíme? - práci na HPP na plný úvazek pro prestižní vědecký institut působící v rámci univerzity - kombinaci stability Masarykovy univerzity a zároveň zajímavého prostředí uplatňujícího firemní principy - mezinárodní pracovní prostředí - skvělý pracovní kolektiv - flexibilní pracovní podmínky - 6 týdnů dovolené - příspěvek na penzijní pojištění, stravenky, možnost stravování v Menze MU, zvýhodněné vstupné do kina Scala, možnost zvýhodněných cvičebních lekcí pro zaměstnance na Fakultě sportovních studií, která s CEITEC MU sousedí, možnost zvýhodněných tarifů u mobilního operátora - nástup možný 1.7.2019 nebo dle dohody   Strukturovaný životopis včetně motivačního dopisu v anglickém jazyce zasílejte na e-mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Do předmětu emailu zadejte název pozice. Nebudeme-li Vás kontaktovat do 4 týdnů od zaslání Vašeho životopisu, byla v 1. kole výběrového řízení dána přednost jiným kandidátům. V odůvodněných případech může vyhlašovatel výběrové řízení prodloužit, přerušit nebo zrušit.

Začátek: 1.7.2019 Otevřeno do: 1.9.2019

MÁM ZÁJEM