Akademický pracovník/akademická pracovnice v oboru sociologie

Děkanka Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa akademického pracovníka/akademické pracovnice v oboru sociologie pro katedru sociologie na Institutu sociologických studií Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy. Požadavky:
  • titul Ph.D. a vyšší v oboru sociologie nebo oboru příbuzném
  • pedagogická a výzkumná praxe
  • mezinárodní publikační činnost v oboru
  • znalost anglického jazyka
  • zkušenost s výukou v následujících oblastech vítána: kvantitativní metodologie, sociální stratifikace, sociální nerovnosti, dějiny sociologie
  • zkušenost s vedením grantových projektů, zahraniční stáže a další související aktivity jako bonifikace
  • pracovní úvazek ve výši 1,0 (případně částečný dle dohody)
  • předpokládaný nástup nejpozději k 1. 9. 2019
Písemná přihláška musí obsahovat:
  • motivační dopis
  • akademický životopis
  • přehled publikační činnosti
  • ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
Zájemci mohou své přihlášky posílat do 10. 6. 2019 na emailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo do podatelny FSV na adrese Fakulta sociálních věcí Univerzita Karlova, Personální oddělení, Smetanovo nábřeží 6, Praha 1, PSČ 110 01, a to s označením „ISS – AP v oboru sociologie“.