Junior software developer

Nové technologie – výzkumné centrum, oddělení Termomechaniky technologických procesů, Západočeská univerzita v Plzni, se sídlem Univerzitní 8, 306 14 Plzeň přijme pracovníka na pozici

Náplň práce
  • spolupráce na vývoji softwaru
  • návrh a provádění testů
  • ladění softwaru při integraci do praxe
Požadujeme
  • programovací jazyk C#, výhodou znalost WPF (pro desktop aplikace)
  • nebát se trochu matematiky (žádné diferenciální rovnice)
  • schopnost číst manuály v angličtině
Nabízíme
  • dotované stravování
  • možnost dalšího vzdělávání
  • 6 týdnů dovolené
  • možnost zkráceného úvazku
Čím se zabýváme
  • vývoj aplikací pro měření a řízení průmyslových procesů
  • řízení laserové scanovací hlavy
  • měření s termovizní kamerou
  • nedestruktivní testování materiálů
  • analýzy a vyhodnocení měřených dat
  • spolupráce na komerčních zakázkách
Pokračování ve zdrojovém dokumentu: https://www.zcu.cz/rest/cmis/document/workspace://SpacesStore/be57b29e-ca39-49d3-a7df-d3ef2ae59a71;1.0/content