Projektový manager v oblasti fotovoltaiky

Hledáme nového kolegu, který rozšíří náš tým zaměřený na využívání solární energie a inteligentního řízení budov ve výzkumném centru poblíž Prahy. Zaměřujeme se na aplikovaný výzkum ve spolupráci s firmami.

Co vás čeká?

  • Řízení různorodých komerčních zakázek a projektů:
    • Energetické sítě s velkým podílem obnovitelné energie
    • Chytré sítě demand-response
    • Energie pro odlehlé lokality (Arábie, Afrika, Antarktida)
    • Elektromobilita
    • Řízení baterií s užitím predikce počasí
  • Práce na národních i mezinárodních projektech a zakázkách
  • Komunikace a jednání s partnery a zákazníky
  • Možnost presentace týmových výsledků na odborných workshopech a konferencích v ČR i zahraničí

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • VŠ vzdělání, ideálně technického směru
  • Praktické zkušenosti s projektováním/ výstavbou fotovoltaických systémů.
  • Znalost bateriových systémů
  • Samostatnost, iniciativa a komunikativnost
  • Aktivní znalost angličtiny (psaná/mluvená)
  • Výhodou bude: znalost některého ze simulačních programů pro FV systémy (PVSOL, PVSyst, Homer, RetScreen…)

A co vám můžeme nabídnout?

  • Práci na projektech, které změní pohled na energii
  • Plný nebo částečný úvazek (min. 0,8)
  • Konkurenční platové podmínky s komerční sférou
  • Různorodost projektů, možnost realizace vlastních nápadů a osobního rozvoje
  • Práce v mladém přátelském kolektivu (1x měsíc společné snídaně, sportovní události-Borovská desítka, firemní večírky a teambuilding) a k tomu všemu káva zdarma
  • Flexibilní pracovní dobu; 30 dní dovolené, stravenky a příspěvky na jazykové kurzy
Pokud jsme vás zaujali a vzbudili ve vás alespoň trošku zvědavosti, zašlete nám svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem do 21.06. 2019. Anebo se zastavte na šálek kávy anebo čaje; rádi vám o pozici řekneme více osobně!
Do dvou týdnů od zaslání obdržíte od nás vyjádření, popřípadě pozvání do druhého kola. Zasláním těchto osobních dokumentů uchazeči souhlasí s jejich uchováním po dobu výběrového řízení. Následně budou dokumenty skartovány / smazány.