Referent/ka marketingu

Tajemník Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity vypisuje výběrové řízení na obsazení místa Referenta/referentky marketingu  do oddělení Kanceláře ředitele pracoviště RECETOX. RECETOX je ústavem Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity, který realizuje výzkum, vývoj, výuku a expertní činnost v oblasti znečištění prostředí toxickými látkami a zkoumání jejich vlivu na člověka a zdraví. Více o nás na www.recetox.muni.cz , www.facebook.com/recetox a www.youtube.com. Na pozici referenta/ka marketingu budete součástí rodícího se týmu, který pro naše centrum zajišťuje komplexní podporu v oblasti vědy a výzkumu, studia, marketingu a PR. Hlavní náplní Vaší práce bude  Organizace a produkční zajištění seminářů, workshopů, konferencí a dalších eventů centra RECETOX Zajištění připravenosti prostor pro pořádání eventů, komunikace s „dodavateli“ a účastníky akcí Zajištění souladu realizace eventů s dotačními programy, zajištění záznamů z akce (fotky, presenční listiny, videa), propagace záznamu (webové stránky, tisková zpráva ve spolupráci s rektorátem MU), Aktivní vyhledávání možností prezentace centra a eventů Vymýšlení nových forem interní komunikace a interních akcí a jejich organizace Podíl na přípravě a realizaci komunikační strategie centra Příprava PR/komunikačních materiálů centra a kampaní k připravovaným akcím Popularizace vědy a výzkumu centra Správa obsahu webových stránek centra RECETOX včetně podílu na tvorbě obsahu, správa účtů sociálních sítí centra Požadujeme od Vás Prokazatelnou praxi s organizací eventů, obdobných akcí a interní komunikací Pečlivost, svědomitost, spolehlivost a smysl pro detail Komunikativnost, kreativitu při organizaci eventů a tvorbě souvisejících textů a materiálů Výborné koordinační/organizační schopnosti AJ na úrovni min. B2 pro písemnou i ústní komunikaci Výhodou je: Zkušenost s akademickým prostředím Zkušenost s tvorbou grafických materiálů a propagačních materiálů, práce v grafickém programu Zkušenosti se správou webu Nabízíme Vám Motivující prostředí prestižního pracoviště s mezinárodním přesahem a špičkovým technickým vybavením Prostor pro osobní a odborný růst, možnost realizovat se a podílet na zlepšování našich procesů Aktivní využití angličtiny Zaměstnanecké výhody jako 6 týdnů dovolené, stravenky nebo zvýhodněné stravování, příspěvek na penzijní připojištění, ad. Místo práce v moderním pracovišti areálu Univerzitního kampusu Bohunice s dobrou dopravní dostupností Nástup ideálně ihned nebo dohodou Zaujala Vás pozice a chcete se stát členem našeho centra? Svůj strukturovaný životopis včetně krátkého motivačního dopisu zasílejte do 25. 6. 2019 na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Kontaktní osoba: Mgr. Lenka Helclová, tel: 777 493 767 Děkujeme a těšíme se na Vaše reakce!