Vedoucí pracoviště informačních technologií

Tajemník Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity vypisuje výběrové řízení na obsazení místa vedoucí/ho pracoviště informačních technologií centra RECETOX. RECETOX je ústavem Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity, který realizuje výzkum, vývoj, výuku a expertní činnost v oblasti znečištění prostředí toxickými látkami a zkoumání jejich vlivu na člověka a zdraví. Více o nás na www.recetox.muni.cz , www.facebook.com/recetox
. Do týmu našeho centra hledáme zkušeného kolegu, který dokáže posunout naši ITC infrastrukturu o úroveň výš, a bude s námi spolupracovat na projektech pro ITC rozvoj centra. Náplní Vaší práce bude správa, řízení a rozvoj ICT v centru zajištění každodenního běhu IT centra a podpory uživatelům nákup nového HW a SW řízení centrální evidence HW, SW, licencí, přístupů a oprávnění centra provádění inventarizace HW a SW za pomoci interních aplikací řešení koncepčních a systémových požadavků výzkumných týmů a oddělení centra spolupráce s dalšími odděleními PřF/MU v oblasti IT implementace systémových řešení vyvíjených ÚVT MU edukace uživatelů v oblasti IT a bezpečnosti IT zdokonalování IT v centru a zavádění nových trendů řízení týmu IT technické podpory Naše požadavky vzdělání v oboru informatiky nebo příbuzného oboru prokazatelná praxe v oboru IT min. 3-5 let a zkušenost s řízením menšího týmu zkušenosti z implementací SW aplikací do firemního prostředí znalosti a orientace v oboru IT (operační systémy (desktop, server) Microsoft, Linux; instalace aplikací jak desktop, tak server verzí; základy databázových systémů; základní orientace v programovacích jazycích; znalost síťového provozu; FW, VPN, šifrování; orientace v bezpečnostních normách (ISO 27000 ad.)) výhodou budou znalosti aplikací Microsoft Cloud o365 (online Exchange, Sharepoint – tvorba, úprava stránek) Aj pro denní ústní i písemnou komunikaci s uživateli v centru analytické myšlení a schopnost systematického řešení problémů zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, proaktivita, odolnost vůči stresu, velmi dobré komunikační dovednosti schopnost naslouchat potřebám uživatelů manažerské schopnosti a předpoklady Nabízíme Vám Motivující prostředí prestižního pracoviště s mezinárodním přesahem a špičkovým technickým vybavením Prostor pro osobní a odborný růst, možnost realizovat se a podílet na zlepšování našich procesů Aktivní využití angličtiny Zaměstnanecké výhody jako 6 týdnů dovolené, stravenky nebo zvýhodněné stravování, příspěvek na penzijní připojištění, ad. Místo práce v moderním pracovišti areálu Univerzitního kampusu Bohunice s dobrou dopravní dostupností Nástup dohodou Zaujala Vás pozice a chcete se stát členem našeho centra? Svůj strukturovaný životopis včetně krátkého motivačního dopisu zasílejte do 25. 6.2019 na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Kontaktní osoba: Mgr. Lenka Helclová, tel: 777 493 767 Děkujeme a těšíme se na Vaše reakce!