Laboratorní technik pro skupinu Strukturní Virologie Pavla Plevky

Popis pracovní pozice
  • servis laboratoře pro skupinu Strukturní Virologie
  • práce s mikroorganismy, molekulární klonování, PCR, elektronová mikroskopie
  • příprava základních médií a pufrů
  • práce s tkáňovými kulturami
  • uchazeč bude pracovat s organismy klasifikovanými do biologického rizika 2 a 3 (BSL2, BSL3)
Požadavky
  • VŠ vzdělání v oboru (například chemie, biochemie, molekulární biologie, biofyzika)
  • předchozí zkušenost s klonováním v E. coli nebo s prací s tkáňovými kulturami
  • zkušenost se základními metodami přípravy roztoků
  • dobrá znalost anglického jazyka (výzkumná skupina funguje v angličtině)
  • uživatelská znalost MS-word, excel
  • vysoká motivace a flexibilita, spolehlivost, pečlivost, týmový duch
Co nabízíme
  • Zajímavá práce ve špičkovém vědeckém týmu - http://plevkalab.ceitec.cz
  • Zaškolení a práce na unikátním přístrojovém vybavení CEITEC MU
  • Zaměstnanecké výhody Masarykovy univerzity
  • Mzda na základě zkušeností

Začátek: srpen-září 2019 Otevřeno do: 30.9.2019