Referentka/referent pro podporu studijní agendy

Tajemník Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity vypisuje výběrové řízení na obsazení místa Referentky/referenta pro podporu studijní agendy  do oddělení Kanceláře ředitele pracoviště RECETOX. RECETOX je ústavem Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity, který realizuje výzkum, vývoj, výuku a expertní činnost v oblasti znečištění prostředí toxickými látkami a zkoumání jejich vlivu na člověka a zdraví. Více o nás na www.recetox.muni.cz , www.facebook.com/recetox a www.youtube.com. Na pozici referenta pro podporu studijní agendy budete součástí rodícího se týmu, který pro naše centrum zajišťuje komplexní podporu v oblasti vědy a výzkumu, studia, marketingu a PR. Hlavní náplní Vaší práce bude  Zajišťování podpory studijní agendy všech stupňů studia ve studijních programech centra v návaznosti na aktivity příslušných oddělení PřF/MU (studijní oddělení, oddělení pro výzkum, ad.) Administrativní zajištění přijímacích zkoušek Dohled nad dodržováním harmonogramu akademického roku a relevantních termínů Spolupráce na přípravě rozvrhů Příprava podkladů pro tvorbu katalogu předmětů na akademický rok Zveřejňování závěrečných prací Podpora při realizaci státních závěrečných zkoušek pro všechny stupně studia a obhajob závěrečných prací Administrativa související s přípravou akreditací studijních programů a jejich realizací Spolupráce na propagaci studijních programů a komunikaci se studenty Administrativa související s agendou mobilit, zejména ERASMUS+ a další (příchozí i odchozí mobility, projektové mobility) Požadujeme od Vás Min. Bc. vzdělání nebo relevantní praxi na obdobné pozici v akademickém prostředí Pečlivost, svědomitost, spolehlivost a se smysl pro detail AJ na úrovni min. B1 pro každodenní komunikaci se studenty a pracovníky centra, zpracovaní písemných materiálů ke studiu atp. Nabízíme Vám Motivující prostředí prestižního pracoviště s mezinárodním přesahem a špičkovým technickým vybavením Prostor pro osobní a odborný růst, možnost realizovat se a podílet na zlepšování našich procesů Aktivní využití angličtiny Zaměstnanecké výhody jako 6 týdnů dovolené, stravenky nebo zvýhodněné stravování, příspěvek na penzijní připojištění, ad. Místo práce v moderním pracovišti areálu Univerzitního kampusu Bohunice s dobrou dopravní dostupností Nástup ideálně ihned nebo dohodou Zaujala Vás pozice a chcete se stát členem našeho centra? Svůj strukturovaný životopis včetně krátkého motivačního dopisu zasílejte do 25. 6. 2019 na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Kontaktní osoba: Mgr. Lenka Helclová, tel: 777 493 767 Děkujeme a těšíme se na Vaše reakce!