Asistent/ka nebo odborný/á asistent/ka na Katedře severoamerických studií na Institutu mezinárodních studií

Děkanka Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa asistent/ka nebo odborný/á asistent/ka se zaměřením na politiku a současnou společnost Spojených států Amerických na Katedře severoamerických studií na Institutu mezinárodních studií Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy. Požadavky:
  • vysokoškolské vzdělání příslušného směru (politologie, amerikanistika, mezinárodní vztahy, teritoriální studia, historie)
  • doktorské studium v příslušném oboru nejdéle dva roky před dokončením či dokončené
  • vynikající znalost angličtiny v mluvené i psané formě
  • zkušenost v oblasti odborného výzkumu, publikační činnost
  • zkušenost s psaním a realizací grantových projektů výhodou
  • pracovní úvazek ve výši 1,0
  • předpokládaný nástup nejpozději k 1. 10. 2019
  • pracovní náplň: vlastní vědecko-výzkumná činnost, vedení přednášek a seminářů, působení v komisích, vedení studentů a posuzování studentských prací, vnější prezentace katedry, administrativní činnosti spojené s chodem katedry
Písemná přihláška musí obsahovat:
  • akademický životopis
  • motivační dopis včetně koncepce výzkumu a výuky (nabídka kurzů a jejich anotace pro konkrétní nabízené místo) – max. 5 stran
  • přehled odborné publikační činnosti za posledních 5 let
  • ukázku psaného textu (publikovaný či nepublikovaný)
  • ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
Zájemci mohou své přihlášky posílat do 19. 7. 2019 na emailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo do podatelny FSV na adrese Fakulta sociálních věcí Univerzita Karlova, Personální oddělení, Smetanovo nábřeží 6, Praha 1, PSČ 110 01, a to s označením „IMS – Asistent/ka KSAS“.