Odborný/á asistent/ka se zaměřením na moderní dějiny a politiku Balkánu IMS

Děkanka Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa odborný/á asistent/ka se zaměřením na moderní dějiny a politiku Balkánu na Katedře ruských a východoevropských studií na Institutu mezinárodních studií Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy.   Požadavky:
  • vysokoškolské vzdělání příslušného směru (mezinárodní vztahy, teritoriální studia, historie)
  • dokončené doktorské studium
  • znalost angličtiny v mluvené i psané formě
  • zkušenost v oblasti odborného výzkumu, publikační činnost
  • zkušenost s psaním a realizací grantových projektů výhodou
  • pracovní úvazek ve výši 0,5
  • předpokládaný nástup nejpozději k 1. 10. 2019
  • pracovní náplň: vlastní vědecko-výzkumná činnost, vedení přednášek a seminářů, působení v komisích, vedení studentů a posuzování studentských prací, vnější prezentace katedry, administrativní činnosti spojené s chodem katedry
Písemná přihláška musí obsahovat:
  • akademický životopis
  • ukázku tří vzorových sylabů k předmětům zabývajícím se koncepcemi a interpretacemi dějin Balkánu; modernizací Balkánu a obrazy a stereotypy na Balkáně
  • přehled odborné publikační činnosti za posledních 5 let
  • ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
Zájemci mohou své přihlášky posílat do 15. 8. 2019 na emailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo do podatelny FSV na adrese Fakulta sociálních věcí Univerzita Karlova, Personální oddělení, Smetanovo nábřeží 6, Praha 1, PSČ 110 01, a to s označením „IMS – Odborný/á asistent/ka KRVS“.