Odborný asistent se zaměřením na komparativní politologii

Děkan Filozofické fakulty UHK vypisuje výběrové řízení na obsazení místa akademického pracovníka na pozici odborný asistent se zaměřením na komparativní politologii pro Katedru politologie FF UHK. Pracovní poměr na dobu určitou v délce 1 rok s možností dalšího prodloužení. Výše úvazku 1,0. Nástup: září 2019 Výběrové řízení proběhne 20. srpna 2019 Kvalifikační požadavky:
  • ukončené Ph.D. vzdělání v oboru politologie
  • publikační a výzkumná činnost v oboru politologie nebo příbuzném
  • znalost anglického a příp. jiného cizího jazyka
  • Bližší informace: Mgr. Milan Hrubeš, Ph.D.
Profesní životopis, kopie dokladů o VŠ vzdělání v oboru a přehled dosavadní pedagogické, publikační a vědecké činnosti zasílejte e-mailem na sekretariát děkana: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo písemně na adresu: Univerzita Hradec Králové, děkan Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové, Rokitanského 62, 500 03 Hradec Králové, do 9. srpna 2019.