Akademická pracovnice/akademický pracovník v oblasti financí

Děkanka Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa akademické pracovnice/akademického pracovníka v oblasti financí pro Katedru financí a kapitálových trhů na Institutu ekonomických studií Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy. Požadavky:
  • ukončené doktorské studium v oboru ekonomie či financí na univerzitě, která je v mezinárodních oborových žebříčcích srovnatelná či výše postavená než Univerzita Karlova
  • zkušenost ze zahraničí v rámci Ph.D. či v rámci navazující akademické či výzkumné pozice
  • minimálně 2 články v oborech ekonomie či financí publikované či přijaté k publikaci v časopisech indexovaných ve Web of Science
  • pracovní úvazek ve výši 0,8 na dobu 3 let
  • předpokládaný nástup k 1. 10. 2019
Písemná přihláška musí obsahovat:
  • akademický životopis
  • kompletní seznam publikací
  • minimálně jedno akademické doporučení
  • ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
Případné dotazy lze směřovat na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Zájemci mohou své přihlášky posílat do 31. 8. 2019 na emailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo do podatelny FSV na adrese Fakulta sociálních věd, Univerzita Karlova, personální oddělení, Smetanovo nábřeží 6, Praha 1, PSČ 110 01, a to s označením „IES – Akademický/á pracovník/ce - Finance“.