Lektor / lektorka – turecký jazyk a didaktika ne-evropských jazyků

Katedra Blízkého východu

Název pracovní pozice: akademický pracovník – lektor / lektorka Obor a zaměření: turecký jazyk a didaktika ne-evropských jazyků předpokládaná platová třída: L1 Úvazek: 1 (40 hodin týdně) na dobu určitou Požadavky:
  • minimálně magisterské vzdělání jazykovědně-praktického typu (didaktika jazyka, translatologie apod.)
  • výhled k dosažení titulu Ph.D.
  • výborná praktická znalost tureckého jazyka, umožňující vedení kurzů s pokročilými studenty vč. konverzace
  • zvládnutí turecké lingvistiky,
  • zkušenost při výuce tureckého jazyka na vysoké škole,
Předpokládaný nástup: 1. 10. 2019 Termín přihlášky: 30. 8. 2019 Náležitosti přihlášky:
  • Přihláška-do-VŘ
  • profesní životopis,
  • přehled praxe ve výuce perského jazyka,
  • kopie dokladů o vzdělání (případně s českým překladem),
  • představa o působení na vypisovaném místě (max. 1 str.)
Způsoby přihlášení:
  • Písemně poštou/osobně: Přihlášku se všemi přílohami zašlete poštou, nebo doručte osobně na adresu: Mgr. Hana Holubová, osobní oddělení FF UK, nám. Jana Palacha 1/2, 116 38 Praha nebo
  • E-mailem: Přihlášku se všemi přílohami zašlete emailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Originály dokladů budeme požadovat při výběrovém řízení. Komise může podle vlastního uvážení pozvat všechny nebo vybrané uchazeče k dalšímu kolu výběrového řízení, tedy k pohovoru.