Generální ředitel Regionálního centra pokročilých technologií a materiálů

Děkan Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci vypisuje výběrové řízení, hledá vhodné kandidáty a kandidátky na obsazení vedoucí pozice Generální ředitel Regionálního centra pokročilých technologií a materiálů Pracoviště: Regionální centrum pokročilých technologií a materiálů (Informace o pracovišti a jeho činnosti) Počet pozic: 1 Úvazek: 1,0 Předpokládaný nástup: 1. 10. 2019 (příp. pozdější nástup dohodou) Délka funkčního období: 3 roky Požadavky:
  • VŠ vzdělání v oblasti nanomateriálová chemie nebo fyzika, fyzikální chemie nebo oborech příbuzných;
  • Odborné působení v oboru v délce minimálně 7 let;
  • Významná publikační a vědecká činnost v oboru;
  • Řešitel výzkumných projektů;
  • Zkušenosti s vedením větších multidisciplinárních týmů, vynikající manažerské schopnosti;
  • Zkušenosti ze spolupráce s partnery z komerční sféry;
  • Mezinárodní zkušenosti;
  • Předpoklady pro aktivní rozvoj pracoviště;
  • Plynulá komunikace v anglickém jazyce slovem i písmem.
Další požadavky na uchazeče: Vyhlašovatel si vyhrazuje právo pozici ve výjimečném případě bez udání důvodu neobsadit nebo zrušit výběrové řízení. Přihlášku do výběrového řízení zasílejte na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K přihlášce prosím dodejte tyto dokumenty:
  • Strukturovaný životopis;
  • Scan dokladů o dosaženém vzdělání;
  • Seznam významné publikační činnosti;
  • Seznam projektů, ve kterých byl/je uchazeč hlavním řešitelem;
  • Koncepce pracoviště.
Uzávěrka přihlášek je stanovena na 2. 9. 2019 do 14:00 hodin.