Odborný asistent se zaměřením na 3D technologie a 3D modelace

Výše úvazku:  0,5 pro

Kvalifikační požadavky:

• ukončené Ph.D. vzdělání v oboru ICT, ev. příbuzném oboru, anebo perspektiva brzkého dokončení studia (nutno doložit)
  • pokročilá znalost v oblasti digitalizace, 3D technologií, 3D skenování, vizualizace a modelování, počítačové grafiky, tvorba databází, znalost GIS
  • publikační a výzkumná činnost v oblasti počítačové grafiky, digitalizace, 3D technologií (publikace v anglickém nebo jiném cizím jazyce výhodou)
  • zahraniční zkušenosti (odborné stáže, studijní a výzkumné pobyty, konference atd.) výhodou
  • zkušenosti s pedagogickým působením či lektorskou činností na VŠ
  • schopnost vyučovat v anglickém jazyce
  Termín nástupu: září 2019 Bližší informace: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..   Profesní životopis, kopie dokladů o VŠ vzdělání v oboru a přehledem dosavadní pedagogické, publikační a vědecké činnosti zasílejte e-mailem na sekretariát děkana: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo písemně na adresu: Univerzita Hradec Králové, děkan Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové, Rokitanského 62, 500 03 Hradec Králové, do 30. srpna 2019.