Lektor/lektorka pro katedru sociální a klinické farmacie pro farmaceutickou péči, lékárenství a vedení odborných praxí

Univerzita Karlova, Farmaceutická fakulta v Hradci Králové zastoupená děkanem fakulty, vypisuje výběrové řízení dle Zákona o vysokých školách na obsazení místa: Lektor/lektorka - L1/L2 pro katedru sociální a klinické farmacie pro farmaceutickou péči, lékárenství a vedení odborných praxí Požadavky:
  • ukončené magisterské studium v oboru farmacie,
  • dosažení specializačního vzdělávání v odboru farmacie (atestace) nebo zařazení do specializačního vzdělávání a předpoklad dokončení do 5 let od nástupu,
  • aktivní znalost anglického jazyka,
  • předpoklady pro další pedagogickou činnost v oboru klinická a sociální farmacie,
  • schopnost týmové práce,
  • pozitivní a aktivní přístup, komunikativnost, spolehlivost, pracovitost.
Výhodou:
  • zkušenost s vedením seminářů a praktických cvičení,
  • zkušenost s vedením odborných praxí studentů,
  • zkušenost z pobytu na zahraničním pracovišti,
  • publikační aktivita v oboru,
  • praxe v oboru.
  • výše pracovního úvazku dle dohody,
  • pracovní smlouvu na dobu určitou s výhledem převedení na dobu neurčitou (v souladu s Kariérním řádem FaF UK,
  • 8 týdnů dovolené za rok,
  • příspěvek na stravování,
  • FAFÍK – dětská skupina (možnost využít služby dětské skupiny pro děti zaměstnanců fakulty),
  • ČSOB motivační program (balíček nadstandardních výhod pro všechny zaměstnance),
  • benefity UK (slevy a výhody pro zaměstnance UK u externích subjektů).
Písemné přihlášky s podrobným životopisem, přehledem praxe, kopií VŠ diplomu, příp. dokladu o získané vědecké a vědeckopedagogické hodnosti a souhlasu k nakládání s osobními údaji přijímá Univerzita Karlova, Farmaceutická fakulta, Ing. Lenka Vlčková – tajemnice fakulty, Akademika Heyrovského 1203, 500 05 Hradec Králové do 30 dnů od zveřejnění, tj. do 31. 8. 2019. Obálku označte slovy: „VŘ – lektor/ka Katedry sociální a klinické farmacie“. Vybraní kandidáti budou pozváni k pohovoru. Předpokládaný nástup: dohodou.