Asistent/asistentka pro výuku (alespoň některých) klíčových předmětů zajišťovaných katedrou: Podniková informatika, Ekonomika a řízeni IS/ICT, Business Process Management (v anglickém jazyce)

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ Děkan Ekonomicko-správní fakulty MU vyhlašuje podle § 77 zákona č. 111/98 Sb. výběrové řízení:   pro Katedru podnikového hospodářství na pozici asistenta/asistentky na úvazek 0,3 pro výuku některých z klíčových předmětů zajišťovaných katedrou: Podniková informatika, Ekonomika a řízeni IS/ICT, Business Process Management (v anglickém jazyce). Chcete předávat své zkušenosti ostatním? Rádi přicházíte s novými nápady a řešeními? Zajímáte se o vědecko-výzkumnou činnost? Máte rádi nové výzvy? Pak hledáme právě Vás. Staňte se i Vy součástí Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity.   Jaká bude náplň Vaší práce?
  • výuka v rámci klíčových předmětů zajišťovaných katedrou podnikového hospodářství, v rámci následujících tematických oblastí výuky:
  • typy a funkcionalita aplikačního SW (např. ERP, CRM, SCM, BI, KMS, BPMS, HRIS);
  • řízení IT projektů;
  • tvorba informační strategie;
  • hodnocení přínosů informačních systémů;
  • IT service management;
  • procesní analýza.
  • vedení závěrečných prací,
  • vědecko-výzkumná činnost, včetně účasti na výzkumných projektech a grantech,
  • publikační činnost.
Co požadujeme?
  • ukončené magisterské vzdělání v oboru Podniková informatika nebo Aplikovaná informatika nebo příbuzném oboru,
  • zařazení do doktorského studia v oboru Podniková informatika nebo Aplikovaná informatika nebo příbuzném oboru výhodou,
  • publikační výsledky ve výzkumu z oblastí podniková informatika nebo aplikovaná informatika a souvisejících oblastí,
  • schopnost přednášet a publikovat v českém a anglickém jazyce,
  • zkušenosti s řešením vědecko-výzkumných projektů výhodou,
  • pedagogická praxe výhodou,
  • schopnost práce v týmu,
  • mezinárodní relevanci výzkumné agendy – minimálně aktivní účast na mezinárodní konferenci či odborném semináři probíhajícím v angličtině.
Pokračování na zdrojové stránce: https://www.muni.cz/o-univerzite/kariera-na-mu/volna-mista/49029