Lektor/lektorka pro výuku anglického jazyka – Odd. odborné jazykové přípravy

Univerzita Karlova, Farmaceutická fakulta v Hradci Králové zastoupená děkanem fakulty, vypisuje výběrové řízení dle Zákona o vysokých školách na obsazení místa:   LEKTOR/KA pro výuku anglického jazyka Oddělení odborné jazykové přípravy   Požadavky:
  • ukončené magisterské studium v oboru Učitelství - anglický jazyk či podobném oboru,
  • předpoklady pro výuku angličtiny na vysoké úrovni,
  • výborná teoretická i praktická znalost anglického jazyka,
  • kvalitní pedagogické dovednosti,
  • pozitivní a aktivní přístup, komunikativnost, spolehlivost, pracovitost,
  • praxe ve výuce dospělých (VŠ, pomaturitní kurzy atd.), nejlépe odborného zaměření (lékařské, farmaceutické, zdravotní) bude výhodou.
  • plný pracovní úvazek,
  • pracovní smlouvu na dobu určitou s výhledem převedení na dobu neurčitou (v souladu s Kariérním řádem FaF UK),
  • 8 týdnů dovolené za rok,
  • příspěvek na stravování,
  • FAFÍK – dětská skupina (možnost využít služby dětské skupiny pro děti zaměstnanců fakulty),
  • ČSOB motivační program (balíček nadstandardních výhod pro všechny zaměstnance),
  • benefity UK (slevy a výhody pro zaměstnance UK u externích subjektů).
Písemné přihlášky s podrobným životopisem, přehledem praxe, kopií VŠ diplomu, příp. dokladu o získané vědecké a vědeckopedagogické hodnosti a souhlasu k nakládání s osobními údaji přijímá Univerzita Karlova, Farmaceutická fakulta, Ing. Lenka Vlčková – tajemnice fakulty, Akademika Heyrovského 1203, 500 05 Hradec Králové do 30 dnů od zveřejnění, tj. do 5. 9. 2019.   Obálku označte slovy: „VŘ – lektor/ka OOJP“. Vybraní kandidáti budou pozváni k pohovoru. Předpokládaný nástup: 1. 10. 2019 nebo dohodou.