Asistent/odborný asistent se zaměřením na arboristické technologie

Děkan Lesnické a dřevařské fakulty Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice akademického pracovníka-asistenta/odborného asistenta pro Ústav techniky
Asistent/odborný asistent se zaměřením na arboristické technologie  (úvazek 0,5 nebo dle dohody)
Naše čj.: 41033519-989 Požadujeme:
  • Univerzitní vzdělání odpovídajícího zaměření
  • Prokazatelná předchozí odborná činnost v oblasti arboristiky
  • Zkušenosti s řešením projektů odpovídajících danému odbornému zaměření
  • Schopnost pedagogické, vědeckovýzkumné a publikační činnosti v oblasti arboristických technologií
  • Kontakty se zahraničními specialisty s odpovídajícím odborným zaměřením
  • Znalost anglického jazyka (na úrovni C2 nebo rodilý mluvčí)
Pracovní náplň:
  • Vypracovávání a podávání návrhů projektů daného zaměření, jejich řešení, vytváření vědeckých týmů pro řešení projektů, koordinace prací při řešení projektů
  • Vypracování publikačních výstupů z řešení projektů a jejich zveřejňování
  • Konzultace a vedení závěrečných prací studentů
  • Podíl na výuce studijních předmětů ústavu vyučovaných v anglickém jazyce
  • Podíl na výuce doktorandů
  • Aktivní zapojení do zvyšování úrovně studijních předmětů a oborů, zajišťovaných ústavem
Benefity:
  • Práci v instituci, která získala ocenění HR Excellence in Research Award
  • Práci na progresivním vysokoškolském ústavu
  • Přátelské prostředí
  • Začlenění do týmu převážně mladých lidí
  • Dále nabízíme zapojení do řešení aktuálních témat základního i aplikovaného výzkumu a tím i možnost karierního rozvoje
  • Příspěvek na stravování v menze/Ticket Restaurant® Card
  • Multisport karta
  • 8 týdnů dovolené
Pokračování na zdrojové stránce: http://mendelu.cz/31531n-asistent-odborny-asistent-se-zamerenim-na-arboristicke-technologie