Vedoucí Katedry sociologie

Děkanka Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na pozici vedoucí/vedoucího Katedry sociologie na Institutu sociologických studií Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy. Požadavky:
  • ukončené doktorské studium v oboru sociologie, sociální antropologie či příbuzných oborech (vyšší vědeckopedagogická hodnost vítána)
  • pedagogická a vědecká praxe v příslušném oboru a odpovídající publikační a tvůrčí činnost
  • zkušenost s vedením pracovního kolektivu
  • vynikající znalost angličtiny v mluvené i psané formě, schopnost vyučovat v AJ
  • pracovní úvazek ve výši 1,0 (tj. 40 hod/týden)
  • předpokládaný nástup 1. 1. 2020
  • pracovní náplň: řízení pracovního kolektivu katedry, řízení administrativní agendy katedry, organizace výuky, vlastní vědecko-výzkumná činnost, vedení přednášek a seminářů, působení v komisích, vedení studentů a posuzování studentských prací
  Písemná přihláška musí obsahovat:
  • akademický životopis
  • přehled publikační činnosti
  • ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
  • koncepci rozvoje katedry pro období 2020 – 2023, jejíž součástí musí být především koncepce pedagogické a výzkumné činnosti a výhled rozvoje v personální oblasti katedry
  Zájemci mohou své přihlášky posílat do 6. 9. 2019 na emailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo do podatelny FSV na adrese Fakulta sociálních věd Univerzita Karlova, personální oddělení, Smetanovo nábřeží 6, Praha 1, PSČ 110 01, a to v obou případech s označením „Vedoucí Katedry sociologie ISS“.