Asistent-ka/odborný-ná asistent-ka/docent-ka/profesor-ka pro katedru farmaceutické chemie a farmaceutické analýzy

Univerzita Karlova, Farmaceutická fakulta v Hradci Králové zastoupená děkanem fakulty, vypisuje výběrové řízení dle Zákona o vysokých školách na obsazení místa: Akademický/ká pracovník/ce AP1/AP2/AP3/AP4 – asistent-ka/odborný asistent-ka/docent-ka/profesor-ka pro katedru farmaceutické chemie a farmaceutické analýzy Požadavky:
  • ukončené doktorské studium (Ph.D.) v oblasti farmaceutické analýzy nebo v příbuzném oboru (případně předpoklady pro brzké ukončení),
  •  aktivní znalost anglického jazyka,
  •  publikační aktivita v oboru,
  •  předpoklady pro další pedagogickou a výzkumnou činnost v oboru farmaceutické analýzy,
  • schopnost týmové práce.
Výhodou:
  • zkušenost z pobytu na kvalitním zahraničním pracovišti,
  • zkušenost s výukou farmaceutické analýzy, včetně lékopisného hodnocení,
  • praxe v oboru.
  • plný pracovní úvazek,
  • pracovní smlouvu na dobu určitou s výhledem převedení na dobu neurčitou (v souladu s Kariérním řádem FaF UK,
  • 8 týdnů dovolené za rok,
  • příspěvek na stravování,
  • FAFÍK – dětská skupina (možnost využít služby dětské skupiny pro děti zaměstnanců fakulty),
  • ČSOB motivační program (balíček nadstandardních výhod pro všechny zaměstnance),
  • benefity UK (slevy a výhody pro zaměstnance UK u externích subjektů).
Písemné přihlášky s podrobným životopisem, přehledem praxe, kopií VŠ diplomu, příp. dokladu o získané vědecké a vědeckopedagogické hodnosti a souhlasu k nakládání s osobními údaji přijímá Univerzita Karlova, Farmaceutická fakulta, Ing. Lenka Vlčková – tajemnice fakulty, Akademika Heyrovského 1203, 500 05 Hradec Králové do 30 dnů od zveřejnění, tj. do 12. 9. 2019. Obálku označte slovy: „VŘ - akademický pracovník KFCHFA“. Vybraní kandidáti budou pozváni k pohovoru. Předpokládaný nástup: dohodou.