Vedoucí Centra vědeckých informací

Děkanka Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy vypisuje výběrové řízení na pracovní místo Vedoucí Centra vědeckých informací. Požadavky:
  • VŠ vzdělání
  • znalost alespoň jednoho světového jazyka
  • praxe v oboru minim. 5 let (knihovnictví či příbuzný obor)
  • organizační a komunikační dovednosti
  • orientace v IT oblasti nezbytné v rozsahu využívaném pro knihovny
  Výhodou:
  • zkušenost s řízením pracovního kolektivu a vedením knihovny v délce minimálně 3 roky
  • zkušenost s rekonstrukcí prostor knihovny či jejího vybavení
  • znalost anglického jazyka
  • předpokládaný nástup prosinec 2019, případně dle dohody
  • časovou nezávislost
  • zajímavé a motivující pracovní prostředí
  • zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, stravenky vyšší hodnoty, příspěvek na penzijní a/nebo životní připojištění, příspěvek na dopravu, školku, Sick day a další)
  Přihlášky doložené profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a návrhem koncepce Centra vědeckých informací mohou zájemci posílat do 21. 10. 2019  na emailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na adresu Fakulta sociálních věd, Univerzita Karlova, Angelika Hájková, Smetanovo nábřeží 6, Praha 1, PSČ 110 01, a to v obou případech s označením „Vedoucí Centra vědeckých informací“.