Vedoucí katedry mezinárodních vztahů

Děkanka Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na pozici vedoucí/vedoucího katedry mezinárodních vztahů na Institutu politologických studií Fakulty sociální věd Univerzity Karlovy. Požadavky:
  • akademická nebo vědecká hodnost (docent, Ph.D., resp. ekvivalent v oboru a vyšší)
  • znalost angličtiny
  • pedagogická a vědecká praxe v příslušném oboru, odpovídající publikační a tvůrčí činnost
  • zkušenost s vedením pracovního kolektivu
  • pracovní úvazek ve výši 1,0 (tj. 40 hod/týden)
  • předpokládaný nástup 1. 11. 2019
  • pracovní náplň: tvůrčí aplikace výsledků vědecko-výzkumné činnosti do pedagogické činnosti, vedení studentů doktorského studijního programu, vedení specializovaných přednášek a seminářů, působení v komisích, oponentní posuzování doktorských a habilitačních prací, expertizní činnost na národní a mezinárodní úrovni
  Písemná přihláška musí obsahovat:
  • akademický životopis vč. personální bibliografie
  • ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
  • koncepci rozvoje katedry pro období 2019-2023, jejíž součástí bude především koncepce pedagogické a výzkumné činnosti a výhled rozvoje v personální oblasti
  Zájemci mohou své přihlášky posílat do 19. 10. 2019 na emailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo do podatelny FSV na adrese Fakulta sociálních věd Univerzita Karlova, Angelika Hájková, personální oddělení, Smetanovo nábřeží 6, Praha 1, PSČ 110 01, a to s označením „Vedoucí katedry mezinárodních vztahů IPS“.