Odborný asistent – zootechnika/rostlinná produkce

Odborný asistent - zootechnika/rostlinná produkce

Česká zemědělská univerzita v Praze – Institut vzdělávání a poradenství

Ředitel Institutu vzdělávání a poradenství ČZU v Praze vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice docent nebo odborný asistent se specializací v oboru zootechnika/rostlinná produkce pro výuku předmětů zaměřených na základy zemědělství, na Katedru celoživotního vzdělávání a podpory studia.

Požadavky

Vzdělání

Magisterské vzdělání v oboru zootechnika nebo rostlinná produkce.

Odborný asistent - absolvované doktorské studium v oboru zootechnika nebo rostlinná produkce - vědecká hodnost Ph.D. nebo CSc.

V případě pozice docent řádné habilitační řízení v oboru zootechnika (obecná/ speciální) či rostlinná produkce (obecná/ speciální).

Další schopnosti/dovednosti, požadavky

Jazyková vybavenost (preferována je znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni), předpoklady pro vysokoškolskou pedagogickou činnost, schopnost aktivní samostatné vědecké a publikační činnosti, smysl pro odpovědný přístup k práci, kreativitu, morální a občanskou bezúhonnost.

Praxe v oboru

Požadovány jsou zkušenosti s výukou na střední odborné škole.

Praxe ve výzkumu a zahraniční zkušenosti jsou výhodou.

Nástup je možný ihned nebo dle dohody.

Úvazek: 1,0

Smluvní vztah: pracovní smlouva

Mzdové podmínky: mzdová třída a mzdový stupeň dle Vnitřního mzdového předpisu České zemědělské univerzity v Praze

Nabízíme

• zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci v příjemném prostředí Malé Chuchle

• možnost odborného vzdělávání, AJ na pracovišti

• 8 týdnů dovolené

• možnost penzijního připojištění s příspěvkem zaměstnavatele

• rekreace v podnikových zařízeních

• 13. plat

Místo pracoviště: IVP ČZU v Praze, V Lázních 3, 159 00 Praha 5 - Malá Chuchle

První kolo výběrového řízení proběhne posouzením zaslaných materiálů. Do druhého kola budou pozváni pouze vybraní uchazeči. Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nepřijmout žádného z uchazečů. V případě Vašeho zájmu o danou pozici, zašlete Váš profesní životopis na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.