Rybářský technik/technička

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Fakulta rybářství a ochrany vod

přijme pracovníka na pozici

RYBÁŘSKÝ TECHNIK/TECHNIČKA

Náplň práce:

  • Zabezpečuje chov ryb s obhospodařováním v recirkulačním provozu, odborné rybářské práce související s intenzivním chovem ryb, popřípadě jejich reprodukci v rámci Genetického rybářského centra (GRC) s vedením veškeré provozní evidence;

  • Provádí samostatně veškeré odborné práce související s chovem ryb (značení, značkování, vážení ryb, selekce, navažování krmení, vlastní krmení, popřípadě měření kvality vody, běžná každodenní či dlouhodobá údržba chovatelského zařízení atd.);

  • Zabezpečuje chov ryb s obhospodařováním části rybničních ploch v areálu rybí líhně s vedením provozní evidence, Zabezpečuje krmení ryb a obhospodařování rybníků mimo vlastní areál GRC spolu s provozní evidencí při absenci zaměstnance zodpovědného tyto za rybníky;

  • Provádí samostatně odborné rybářské práce související s umělým nebo poloumělým výtěrem ryb;

  • Provádí experimentální práce podle pokynů řešitele s evidencí dosažených výsledků;

  • Účastní se služeb na rybí líhni – směnný nepřetržitý provoz ve výtěrové sezóně;

  • Plní další úkoly uložené vedoucím pracoviště a nadřízenými pracovníky FROV JU;

  • Účastní se servisní činnosti pracoviště.

Požadujeme:

  • Minimálně SOU nebo SŠ vzdělání (rybářský obor) nebo 3 roky praxe v oboru rybářství;

  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni;

  • Organizační schopnosti;

  • Spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, aktivní přístup k práci a vysokou flexibilitu;

  • Uživatelská znalost práce na PC – MS Office (Excel, Word, Power Point, Outlook);

  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič, T, E výhodou;

  • Výborný zdravotní stav.

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v mezinárodním kolektivu;

  • Příjemné pracovní prostředí;

  • Možnost osobního i profesního rozvoje (jazykové a zaměstnanecké kurzy);

  • Další zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití).

Uvažovaný nástup: ihned Pracovní úvazek: 1,0

Mzda: 18 000 – 25 000,- Kč měsíčně (dle Mzdového předpisu JU).

Místo výkonu práce: FROV JU, GRC, Nad Velkou Podvinicí 1337, Vodňany

Více informací na http://www.frov.jcu.cz/cs/home-button/uredni-deska/volna-pracovni-mista