Vědecko-technický pracovník v oboru průtokové cytometrie – zástup po dobu mateřské a rodičovské dovolené (0.6 – 1 FTE)

Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy nabízí pozici vědecko-technického pracovníka pro Servisní laboratoř zobrazovacích metod ve vědeckém centru BIOCEV jako zástup pracovníka na mateřské a rodičovské dovolené.
  • Měření vzorků na průtokovém cytometru BD LSR Fortessa SORP + HTS
  • Sortování buněk na průtokovém sorteru BD FACS Aria Fusion
  • Školení uživatelů na základní ovládání cytometru BD LSR Fortessa SORP + HTS
  • Asistence uživatelům při návrhu, realizaci a vyhodnocení cytometrických experimentů
  • Rutinní údržba cytometrů v provozuschopném stavu
  • Údržba cytometrické laboratoře
  • Podíl na organizaci výukových kurzů
  • Asistence s dalšími základními aktivitami nutnými pro provoz servisní laboratoře

Požadavky

• vysokoškolské vzdělání (min. ekvivalent Bc., výhodou je v oblasti biologie, zdravotnictví, chemie, technických oborech)
  • základní znalost práce s výpočetní technikou
  • základní znalost angličtiny slovem i písmem
  • pečlivost, manuální zručnost a trpělivost, ochota učit se novým metodám a postupům
  • předchozí zkušenost s průtokovou cytometrií je výhodou

Nabízíme

• zajímavou různorodou práci přispívající ke špičkovým vědeckým projektům
  • moderně vybavené pracoviště se zkušenými kolegy
  • výborné pracovní podmínky a odpovídající mzdové ohodnocení
  • kompletní zaškolení v průtokové cytometrii
  • účast na českých i zahraničních konferencích a workshopech
  • úvazek je nabízen v rozsahu 0.6 – 1 FTE
  • nabízíme smlouvu po dobu zástupu na mateřské a rodičovské dovolené s tříměsíční zkušební dobou. V případě dobré zkušenosti je zde perspektiva následné smlouvy. Pozice může být vhodná i pro studenty po dohodě.

BIOCEV, IMCF, Průmyslová 595, Vestec
Nástup: Nástup možný ihned, nejpozději k 1. 3. 2020 Uzávěrka: 01.03.2020